menu
/
Wczytuję

PANELE SZKLANE


Nadruk na szkle jest idealnym sposobem na ożywienie wnętrza. Panele szklane do kuchni, sypialni, łazienki czy pokoju gościnnego nadadzą pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Będą przyciągać wzrok swoją oryginalną formą i wyrazistością kolorów. Ten idealny element dekoracyjny staje się ozdobą każdego pokoju – nic dziwnego, że zyskuje coraz większe grono wielbicieli.

Panele szklane LuxPrint mają za zadanie cieszyć oko oraz wykazywać niezawodną trwałość i precyzję wykonania. Stosujemy metodę druku UV o jakości fotograficznej 1200 dpi (6 pikolitrów). Grubość szkła jest dostosowywana do potrzeb klienta:

Szkło standardowe – grubość 4,5,6,8 mm.
Szkło hartowane – grubość 4,5,6,8 mm.
Szkło opti white – grubość 4,5,6,8 mm.
Szkło opti white hartowane – grubość 4,5,6,8 mm.

W razie potrzeby, istnieje również możliwość zastosowania grubszego rodzaju. Wykonanie nadruku na zwykłym szkle – naszym lub od klienta – zajmuje jedynie 24 godziny. Panele szklane są łatwe w utrzymaniu czystości i posiadają wysoką odporność na zarysowania. Oferujemy fotorealistyczny druk oraz tworzenie zupełnie nowych wzorów. Ich zastosowanie może być bardzo szerokie: panele szklane do kuchni, łazienek, mebli, klubów, restauracji i przestrzeni biurowych. 

LuxPrint zajmuje zaszczytne miejsce wśród liderów technologii druku na szkle w Polsce. Posiadamy rozbudowany i nowoczesny park maszyn, które wykonują projekty w najlepszej jakości. Maksymalne wymiary paneli, które produkujemy osiągają aż 2050x3050mm i grubość 45 mm. Nasi pracownicy, dzięki zdobywanym latami doświadczeniu, podejmą się wykonania nawet najbardziej oryginalnych i nowatorskich projektów – a wszystko to w niezmiennie atrakcyjnych cenach.

Panele szklane stworzone przez LuxPrint odznaczają się wyrazistością konturów i soczystością kolorów, które zachwycają realizmem i wizualną perfekcją, dlatego będą dobrą i niezawodną inwestycją w dobrej cenie.

Obrazy na szkle to prosty krok do nadania niezwykłości każdemu pomieszczeniu. Jeśli oczekujesz najlepszego efektu, który polega na pięknie aranżacji i stworzeniu niebanalnego, świeżego wnętrza, trafiłeś w dobre miejsce.

Grafika na szkle LuxPrint jest tworzona metodą druku UV. Dostępne są zróżnicowane grubości szkła zwykłego i hartowanego, a każdy projekt jest ustalany indywidualnie i dostosowywany do oczekiwań klienta z największą dbałością o szczegóły. Pozwala to na dowolność i szeroki wybór, dzięki czemu każda grafika na szkle jest zupełnie wyjątkowa. 


Luxprint | Drukarnia wielkiego formatu